GEL DOUCHER MOUSSANT - XHEL LARËS PËR BEBE 500 mL - KLORANE

1,950 LEKË Ex Tax: 1,950 LEKË

Kodi i Produktit: 3282779326841

Brands KLORANE

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

GEL DOUCHER MOUSSANT - XHEL LARËS PËR BEBE 500 mL - KLORANE

Xhel i butë për pastrimin e flokëve dhe trupit me PHYSIO Calendulin.

Përbërja e re me PHYSIO Calendulin forcon mbrojtjen natyrale të lëkurës së foshnjave.

- Avokado Perseose, përbërës natyral i patentuar: mbron barrierën e lëkurës dhe e hidraton lëkurën.

- vitamina B5 zbut lëkurën.

- Surfaktantë të butë: pastrojnë butësisht lëkurën dhe e ruajnë nga thatësia

Xheli për flokët dhe trupin është  ideal për dushin e përditshëm të foshnjave dhe fëmijëve. I pasur me agjentë hidratues. E lë lëkurën me aromë. Ky produkt është pa parabene, pa phenoxyethanol dhe pa sapune. Projektuar dhe testuar në mënyrë specifike për të zvogëluar rrezikun e reaksioneve alergjike.

Nuk irriton sytë.

Përdorimi: Merrni në dorën tuaj një sasi të barabartë me madhësinë e një lajthie. Përhapeni mbi trupin dhe flokët, pastaj  lajeni dhe ne fund shplajeni.

Përmbajtja: AQUA / UJI / HAE, GLYCERIN, BETAINE COCAMIDOPROPYL, SULFAT SODIUM MYRETH, COCOATE GELIKERYL PEG-7, COCO GLUCOSIDE, PEG-150 DISTEARAT, CAPRYLATE GLYCERYL, GLIKOL

DISTEARATE, PARFUM (FRAGRANCE), ACID CITRIC, PANTHENOL, SORBATE KOKASH, PERSEA GRATISSIMA (AVOCADO) EXTRACT FRUIT.

Paketimi: Xhel 500 mL.

Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë