DRY SHAMPO WITH NETTLE 150 mL SPRAY - OIL CONTROL - SHAMPO E THATE 150 mL - KLORANE

1,500 LEKË Ex Tax: 1,500 LEKË

Kodi i Produktit: 3282779008686

Brands KLORANE

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

SHAMPO WITH NETTLE 150 mL SPRAY - OIL CONTROL - SHAMPO E THATE 150 mL - KLORANE 

Një shampo që pastron flokët dhe shton volumin e tyre. Kjo formulë e patentuar pastron dhe freskon flokët nëpërmjet larjes në të thatë. Rekomandohet për flokë të butë, të prirur për tu  bërë të yndyrshëm. Bazë e fomulës është ekstrakti i hithrës që ndihmon në uljen e  yndyrës së tepërt  në me pak se 25 sekonda

I bën flokët më  të butë, më të shëndetshëm dhe pa zbokth.

Formuluar Pa Parabene, Sulfate, klorur natriumi dhe ngjyrues.  

Përmbajtja: Butan, propan, izobutan, Oryza Sativa (Oriz), Alcohol 39-C (Alkooli Denat), Alumini Amidoni oktenilsukcinat, Cetrimonium Chloride, Cyclodextrin, Cyclohexasiloxane, Cyclopentasiloxane, Parfum, Isopropyl Myristate, Polysorbate 20, Propylene Glycol, Silicë, Ekstrakt Urtica Dioica (Ekstrakt Urtica Dioica), Ujë.

Përdorimi:

-Përdoret për të gjitha llojet e flokëve por kryesisht për ata delikatë. 

- Shkundeni mirë para përdorimit dhe me anë të spray-t shpërndajeni në mënyrë të barabartë 10 centimetra larg nga flokët, duke u fokusuar në rrënjët e flokëve.

-Pushoni për 25 sekonda dhe hiqeni tërësisht pluhurin me anë të larjes ose me dorë, ose duke përdorur një tharëse .

Kujdes:

-Vetëm për përdorim të jashtëm.

-Mbajeni larg fëmijëve.

-Ruajeni në vende të fresketa.

-Evitoni kontaktin me sytë.

- Përdoreni në vende të ventiluara mirë.

Paketimi: Shishe 150 mL

Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë