SHAMPO WITH DESERT DATE 200 mL - NUTRITIVE AND REPARATIVE - SHAMPO PER FLOKE TE THATE DHE TE DEMTUAR - KLORANE

1,230 LEKË Ex Tax: 1,230 LEKË

Kodi i Produktit: 3282779384117

Brands KLORANE

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

SHAMPO WITH DESERT DATE 200 ml - NUTRITIVE AND REPARATIVE - SHAMPO PER FLOKE TE THATE DHE TE DEMTUAR - KLORANE

Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë