CREMA ANTI-AGE 50 mL - ALOEDERMAL

2,500 LEKË Ex Tax: 2,500 LEKË

Kodi i Produktit: 8008843009145

Brands ESI

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

CREMA ANTI-AGE - ALOEDERMAL 50 mL

Kremi Aloe Vera kundër plakjes për ​​fytyrën dhe qafën, ka një formulë përthithje të shpejtë. Kjo formulë është e pasur me lëndë ushqyese dhe rigjeneruese, zvogëlon dëmet e shkaktuara nga radikalët e lira dhe lufton shenjat e plakjes. Ky krem ​​përmban qeliza staminale të rrushit dhe acid hialuronik. Kjo formulë e veçantë është e këndshme, përthithet shpejt dhe është i studiuar për të përmirësuar dukshëm pamjen e qafës, fytyrës, s idhe  ato zona që janë më të ndjeshme ndaj shfaqjes së shenjave të plakjes.

Ky produkt është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës dhe mund të përdoret si ditën ashtu edhe gjate natës.

Përdorimi: Aplikoni një sasi të mjaftueshme të kremit në fytyrë dhe qafë në mëngjes dhe në mbrëmje, duke e masazhuar deri sa të perthithet plotësisht.

Kujdes: Ky është një produkt dermo-kozmetik vetëm për përdorim të jashtëm. Mbajeni larg fëmijëve.

Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë
Captcha