CREMA GIORNO INTENSIVE 50 mL - KREM DITE - RILASTIL

4,100 LEKË Ex Tax: 4,100 LEKË

Kodi i Produktit: 8033224811031

Brands ISTITUTO GANASSINI SPA

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

CREMA GIORNO INTENSIVE 50 mL - KREM DITE - RILASTIL

REZULTATI PAS PERDORIMIT: Lëkura është elastike, e freskët dhe e butë gjatë gjithë ditës.

KARAKTERISTIKAT E KREMIT: Hidraton lëkurën (Hyaluronate natriumi, Panthenol)

Ajo ka një veprim efektiv mbrojtës dhe tonifikues, i cili ndihmon në luftimin e plakjes së lëkurës (Glycosaminoglycans Hydrolyzed, Oil Rice Bran)

PERDORIMI: Në mëngjes pas pastrimit të zakonshëm të lëkurës, aplikoni një sasi të përshtatshme të kremit në fytyrë dhe qafë dhe masazhoni butësisht me lëvizje të ngadalta dhe rrethore deri sa të absorbohet plotësisht.

INDIKACIONET:  I pershtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Shumë i mirë edhe si bazë për grimin.

PLUS: I testuar dermatologjikisht

I testuar në mikrobiologji

I testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Palladium dhe Merkur *

Jo-comedogenic

I testuar në mënyrë klinike

Paketë e sigurt

Paketimi: 50 mL.


Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë
Captcha