DEFENCE XAGE CREMA RIVITALIZZANTE LEVIGANTE 50 mL - BIONIKE

3,300 LEKË Ex Tax: 3,300 LEKË

Kodi i Produktit: 8029041112116

Brands BIONIKE

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

DEFENCE XAGE CREMA RIVITALIZZANTE LEVIGANTE 50 mL - BIONIKE

Krem rigjallërues dhe zbutës.

Eleminon shenjat e para të plakjes dhe përmirëson tonin dhe elasticitetin e lëkurës. Struktura e saj e thjeshtë dhe përthithja e shpejtë, zbut ,i jep butësi dhe shkëlqim lëkurës. Efikasitet të lartë në lëkurat ku po shfaqen  shënjat e para  të plakjes. Ideal për lëkurë  normale dhe të përzierë  sidomos në periudhat më të nxehta të vitit. Nuk përmban  konservues,parabene dhe parfume.Formula  është e bazuar në përmbajtjen e Rejuvenate SGF ™: kompleks ekskluziv i përbërë nga  saharide bioteknologjike dhe ekstrakti i pastër Crocus, të aftë për të nxitur prodhimin e faktorëve natyral të rigjenerimit së lëkurës.

Përfshirë  këtu  kolagjenin, elastinën dhe acidin  hialuronik.

Ekstrakti i Litchee: i pasur me polifenole, mbron nga stresi oksidativ i shkaktuar nga UVA dhe UVB, hidraton lëkurë,duke përmirësuar shkëlqimin  e saj.

Përmbajtja: acqua (uji), butilen glikol, triglicerid kaprilik,ciklopentasiloksan, pentilen glikol, C12-15 alkil benzoat,glicerinë, glukozid lauril, poliglyceryl-2 dipolyhydroxystearate, glycine capryloyl, ethylhexylglycerin, sarcosine, stearat sorbitan, polisorbat 20, karbomer natriumi, tribehenin, hidroksipropil metilceluloza, ceramid 2, natriumi,Hyaluronate, Algin, PEG-10 phytosterol, glycol caprylyl, acid caprylhydroxamic, isomerate saharide, serinë, ekstrakt pericarp i chinensis litchi, ekstrakti i llambës së kroskës, palmitoil hexapeptide-12, palmitoyl,tripeptid-38, hidroksipropil ciklodekstrin, acrylates / C10-30 alkyl acrylate crosspolymer,trisodium ethylenediamine disuccinate.

Përdorimi: Aplikojeni në fytyrë dhe qafë,në mëngjes dhe mbrëmje,pas pastrimit të zakonshëm. Përhapeni në  një shtresë të hollë derisa të ndjeni se është përthithur.

Paketimi: 50 mL

Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë
Captcha