CREMA ANTIRUGHE MULTIAZIONE 50 mL - PELLI MATURE - CERA DI CUPRA

850 LEKË Ex Tax: 850 LEKË

Kodi i Produktit: 8002140051722

Brands

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

CREMA ANTIRUGHE MULTIAZIONE 50 mL - PELLI MATURE - CERA DI CUPRA

KARAKTERISTIKAT: Falë formulës së saj inovative vepron në mënyrë efikase kundër shenjave të plakjes së lëkurës nëpërmjet disa veprimeve të shumfishta.

- Zvogëlon rrudhat: falë veprimt të kombinuar të polifenoleve të rrushit, vitaminës E, të cilet kanë veti kundër radikaleve të lira dhe Beta-Glukanit, i cili ka veti ristrukutruese dhe që realizon një veprim anti rrudhë shumë të rëndësishëm.

- Tonifikon lekurën: Formula e pasuruar me përbërës natyral si Gjalpi i Karites, Vaji i Avokados, Vaji i Jojobës, dhe Vitamina A  i fal lëkurës një tonicitet dhe kompaktesi me kalimin e kohës, por edhe e hidraton thellësisht.

- Parandolon njollat e errta të lëkures: Falë filtrave UV mbron lëkurën dhe parandalon formimin e njollave të errta.

Forma: 50 mL

Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë
Captcha