CREMA NUTRIENTE RISTRUTTURANTE NOTTE 50 mL - PELLI MATURE - CERA DI CUPRA

850 LEKË Ex Tax: 850 LEKË

Kodi i Produktit: 8002140051524

Brands

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

CREMA NUTRIENTE RISTRUTTURANTE NOTTE 50 mL - PELLI MATURE - CERA DI CUPRA

Kremi Ushqyes dhe ristrukturues për natën vjen nga Cera di Cupra®: i plotë dhe hidratues ushqen epidermën dhe në sajë të përbërësve të çmuar të zgjedhur, parandalone dehidrimin dhe ndihmon për të luftuar plakjen e lëkurës. Aplikohet çdo mbrëmje, ndihmon në ushqimin e lëkurës, duke zbutur shenjat e lodhjes duke i dhënë lëkurës nje pamje më të relaksuar dhe të dendur.

PËRDORIMI: Aplikojeni në fytyre, qafë dhe dekolte me një masazh të lehtë. Vazhdoni nga fundi në krye me një lëvizje të lehtë rrethore.

Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë
Captcha