GERMINAL® - ACCION IMMEDIATA - RIVITALIZUES I SHPEJTË X 10 AMPULA

4,150 LEKË Ex Tax: 4,150 LEKË

Kodi i Produktit: 8430445199298

Brands GERMINAL®

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

GERMINAL® - ACCION IMMEDIATA - RIVITALIZUES I SHPEJTË X 10 AMPULA 

PERDORIMI:

Pasi të thyeni ampulën aplikojeni Germinal ACCION IMMEDIATA  në lëkurë të pastër dhe të thatë.

Pasi të jetë përthithur, prisni disa momente për të aplikuar kremin tuaj të zakonshëm.

KARAKTERISTIKAT:

Efekt që zgjat për më shumë se 8 orë,

I testuar dermatologjikisht.

FORMATI: Kuti me 10 ampula (1,5 mL).

PRINCIPET AKTIVE DHE VETITË KRYESORE:

1- Proteinat e misrit - efekt tërheqës(LIFTING) dhe  ushqyes

2- Faktor Hidratues Natyral- Veti hidratuese.

3- Ekstraktet e majasë -  Bioaktivizues i metabolizmit qelizor.

4- Hamamelis - i pasur me tanine dhe vajrat esenciale

5- Ekstrakt Ginseeng - Ndërhyn në Sintezën e kolagjenit dhe elastinës.


Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë
Captcha