FLUIMAR ISOTONIC SPRAY - CHEMIST'S RESEARCH

900 LEKË Ex Tax: 900 LEKË

Kodi i Produktit: VRK4NJ

Brands

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

FLUIMAR ISOTONIC SPRAY  - CHEMIST'S RESEARCH

FLUIMAR SPRAY

Pajisja mjekësore CE.

Tretësirë izotonike e ujit të detit e pasur me kripëra minerale dhe oligomineralë shumë e indikuar për një pastrim efektiv dhe hidratues në rastet e skuqjes së tepërt dhe thatësisë të kaviteteve të hundës. Falë bombolës së saj anatomike është e përshtatshme për higjienën e përditshme të fëmijëve dhe të rriturve. Pa konservues, shumë e oksigjenuar, krejtësisht krejtësisht pa metalet e rënda dhe hidrokarburet. Pa shtytës të përzier, zbrazje 100% e garantuar.

Përdorimi:

2-3 nebulizime për hundë janë të mjaftueshme për një veprim efektiv. Zgjasni sprayn për rreth 2 sekonda. Aplikimi i Fluimar Spray mund të bëhet  nga një ne katër herë në ditë sipas nevojës, në siguri të plotë. Nuk dieg gjatë aplikimit. Spray sigurohet nga ajëri i kompresuar, kështu që mund të përdoret në çdo pozicion.

Formati: 125 mL.

Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë
Captcha