PHYSIOLOGICA 40 FLAKONA 5 mL ME TRETESIRE IZOTONIKE

1,000 LEKË Ex Tax: 1,000 LEKË

Kodi i Produktit: 5206673000070

Brands

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

PHYSIOLOGICA 40 FLAKONA 5 mL SOLUCION IZOTONIK

40 flakone te vogla me tretësire fiziologjike izotonike, sterile, monodozë specifike për higjienën e hundës dhe terapinë me aerosol. Veçanërisht të përshtatshme për heqjen dhe fluidizimin e mukusit ne vrimat e hundës dhe në rastet e mukozave të thata sidhe në rastet gjate peridhes se gripit kur pacienti ka hunde te bllokuar.


Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë
Captcha