ISOMAR NASO E OCCHI 24 FLAKONE - FLAKONE ME UJE ISOTONIK QE MUND TI MBYLLESH

1,080 LEKË Ex Tax: 1,080 LEKË

Kodi i Produktit: 8017045003004

Brands

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

ISOMAR NASO E OCCHI 24 FLAKONE - FLAKONE ME UJE ISOTONIK QE MUND TI MBYLLESH

Projektuar në mënyrë specifike për pastrimin e hundës së foshnjave, fëmijëve dhe të rriturve, si dhe për larje të syve. Gjithashtu mund të përdoret në terapinë me aerosol. Uji izotonik i detit nxit pastrimin në rastin e ftohjes, sinuzitit, rinitit, alergjive respiratore, në përgjithësi edhe nga poleni. Isomar Flaconcini Igiene Quotidiana, me ujë deti nga Parku Detar Cinque Terre, është gjithashtu i përshtatshëm për higjienën okulare.

Paketimi: 24 flakone 5 ml për foshnjat, fëmijët dhe të rriturit.

Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë
Captcha