FRISOLAC LACTOSE FREE 400 g - QUMËSHT PA LAKTOZË 0-12 MUAJSH - NOY NOY

1,550 LEKË Ex Tax: 1,550 LEKË

Kodi i Produktit: 8716200712392

Brands

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

FRISOLAC LACTOSE FREE 400 g - QUMËSHT PA LAKTOZË 0-12 MUAJSH - NOY NOY

Frisolac Lactose free eshte nje qumesht pluhur per ushqyerje speciale qe pergatitet ne cast, i pershtatshem per foshnjat me intolerance ndaj laktozes.

Gjithashtu Frisolac Lactose Free permban te gjitha vitaminat thelbesore, mineralet dhe acidet yndyrore qe nevojiten per zhvillim te shendetshem dhe permbush bevojat ushqyese specifike te tyre.

Përdorimi sipas tabelës së dozimit të rekomanduar që gjëndet në konfeksion.
Shënim i rëndësishëm: Qumështi i gjirit është më i miri për foshnjen tuaj, ai është i pazëvendësueshëm për nga vlerat që ka.
Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë