Biocollagenix® Eye X 14 Patches - ESI - 14 NGJITËSE POSHTË SYVE

1,000 LEKË Ex Tax: 1,000 LEKË

Kodi i Produktit: 8008843131891

Brands ESI

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

Biocollagenix® Eye X 14 Patches - ESI - 14 NGJITËSE POSHTË SYVE

Ngjitëse inovative për zonën poshtë syve, të përbëra nga një hidroxhel I veçantë që përmban një përqëndrim të përbërësve natyrorë aktiv si: kolagjenit i tipit I, Kafeinë dhe 3 lloje Acidi Jaluronik me pesha molekulare të ndryshme në mënyrë që të kufizojnë avullimin e ujit nga lëkura dhe të ruajnë elasticitetin e saj. Ky produkt aplikohet redukton shenjat e lodhjes, dhe zvogëlojë rrathët poshtë syve. 

Praktik dhe i lehtë për t'u përdorur. Për rezultate më të mira, ju mund ti vendosni në frigorifer për 10-15 minuta para aplikimit. 

Rekomandohet përdorimi i produktit 1-2 herë në javë, ose sipas nevojës tuaj.


Përdorimi:

Pastroni dhe thani me kujdes zonën që do të trajtohet. 
Vendosini poshtë zonës së syve për 15-25 minuta.

 

Paralajmërimet: Mos e përdorni produktin nën moshën 12 vjeç. Shmangni përdorimin në lëkurë të skuqur, të irrituar, të ndjeshme dhe në raste të alergjisë nga një nga përbërësit. 

Në rast të kontaktit me sytë, shpëlarje me ujë të bollshëm. Produkti duhet të mbahet në kutinë e vet origjinale.

Ruajeni në një vend të freskët dhe të thatë, larg burimeve të nxehtësisë (temperatura nën 40 ° C). Produkt me një përdorim të vetëm.

Paketimi: Paketim me 14 ngjitëse të mbështjellura.

Formangjitëse (patch).

Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë
Captcha