HAND CREAM CONCENTRATED 50 mL - KREM DUARSH - NEUTROGENA

470 LEKË Ex Tax: 470 LEKË

Kodi i Produktit: 3574660696028

Brands NEUTROGENA

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

HAND CREAM CONCENTRATED 50 mL - KREM DUARSH - NEUTROGENA

Krem  për duart, për ta mbajtur lëkurën të butë dhe të shëndetshme. Lehtësim i menjëhershëm dhe i qëndrueshëm  për duart të thata. Edhe në kushtet më të vështira, i  bënë duart dukshëm më të buta dhe më të hidratuara. Mbrojtje e duarve të dëmtuara, nga ndryshimet  klimatike, sidomos gjatë periudhës se ftohtë te vitit.

Përdorimi: mund ta përdorni sa herë të jetë e nevojshme.

Përmbajtja: Aqua, Glycerin, Cetearyl Alkooli, Acid Stearic, Acid Palmitic, Sulfat Natriumi Cetearyl, Dilauryl, Thiodipropionate, Sulfat Natriumi, Methylparaben, Propylparaben, Parfum

Paketimi: 50 mL.


Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë