PRENATAL + DHA 30 +30 TAB - DENK NUTRITION

2,300 LEKË Ex Tax: 2,300 LEKË

Kodi i Produktit: 4031571065040

Brands DENK NUTRITION

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

PRENATAL + DHA 30 +30 TAB - DENK NUTRITION

Përfitimet:

Furnizim ideal i acidit folik, vitaminave, micronutrientEVE dhe acid docosahexaenoic (DHA).

Acid yndyror Omega-3 acid docosahexaenoic (DHA) sherben për zhvillimin e shëndetshëm të trurit dhe retinës tek fetusi dhe  në moshën infantile.

Eshtë i Rekomanduar nga java e 13-të e shtatzënisë dhe mund të përdoret deri në fund të dhënies së gjirit.

Përdorimi:

Të merret një tablet + 1 kapsulë me DHA cdo ditë gjatë mëngjesit, dhe të shoqërohet me një gotë ujë.Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë
Captcha