TURMERIC 550 mg X 60 KAPSULA (CURCUMIN) - SHAFRAN I INDISË - JAMIESON

2,000 LEKË Ex Tax: 2,000 LEKË

Kodi i Produktit: 064642078896

Brands JAMIESON - NATURAL SOURCES

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

TURMERIC 550 mg X 60 KAPSULA (CURCUMIN) - SHAFRAN I INDISË -  JAMIESON 

Curcumin Shafran i Indisë

  • Një anti-inflamator për të ndihmuar në lehtësimin e dhimbjeve së kyceve.
  • Ofron antioksidantë për ruajtjen e shëndetit të mirë
  • Përdoret në Mjekësinë Bimore për të ndihmuar tretjen.

Përshkrim i produktit

Jamieson Ultra Forca Curcumin Shafran i Indisë ndihmon në lehtësimin e dhimbjeve të kyceve duke zvogëluar reagimin inflamator të trupit ndaj stresit dhe dëmtimit, duke siguruar gjithashtu antioksidantë për ruajtjen e shëndetit të mirë.

Përdorimi

Të rriturit: Merrni 1 kapsulë çdo ditë. Ruani në mes 15 ° C dhe 25 ° C, larg fëmijëve. 

Paketimi: Shishe, përmban: 60 kapsula.

Lëndë ushqyese

550 MG 

Turmerik (Kurkuma, Rizome)

500 mg

 

Turmerik (50:1) ekstrakt (Kurkuma, Rizome)

50 mg

 

Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë