COLLAGEN TURMERIC COMPLEX X 60 PILULA - KOLAGJEN & SHAFRAN I INDISË - JAMIESON

1,400 LEKË Ex Tax: 1,400 LEKË

Kodi i Produktit: 064642090904

Brands JAMIESON - NATURAL SOURCES

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

COLLAGEN TURMERIC COMPLEX X 60 PILULA - KOLAGJEN & SHAFRAN I INDISË - JAMIESON

  • Lehtëson dhimbjen e kyceve.
  • Ndihmon në lehtësimin e inflamacionit.
  • Kombinon përfitimet terapeutike të kolagjenit dhe të shafranit të Indisë për një zgjidhje natyrale të problemit të dhimbjeve të kyceve.    


Perdorimi: Të rriturit: Merrni 2 kapsula në ditë. Përdoreni për një minimum prej 5 muajsh për të parë efektet e dobishme.

Paketimi: Kuti me 60 kapsula.

Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë