DEFENCE DEO LATTE SPRAY 100 mL - BIONIKE

1,300 LEKË Ex Tax: 1,300 LEKË

Kodi i Produktit: 8029041122023

Brands BIONIKE

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

DEFENCE DEO LATTE SPRAY 100 mL - BIONIKE

PËRSHKRIMI:

Deodorant për lëkurë të ndjeshme, intolerante dhe alergjike.

KARAKTERISTIKAT: 

Emulsion tepër delikat i studiuar për lëkurë të ndjeshme, intolerante dhe alergjike, krejtësisht pa alkool.

Normalizon transpirimin e tepërt duke respektuar fiziologjinë natyrore të lëkurës.

Ndalon dhe neutralizon aromat e pakëndshme duke siguruar një veprim efektiv dhe të qëndrueshëm deodorant dhe një ndjenjë të këndshme freskie.

Gjithashtu mund të përdoret pas depilimit. ai përmban:

- Hidrokloruri alumini: përqendrim i ulët, si rregullues i djersitjes; vepron në nivelin e qelizave të kanaleve sekretuese të gjëndrave të djersës;

- Ekstrakte bimore: me aktivitet bakteriostatik;

- Vitamina E: antioksidant lipofil që vepron në acidet yndyrore të pangopura të pranishme në sebum;

- Panthenol, allantoin: me një veprim qetësues dhe riepitelizues;

- Derivate te vajit esencial të citronelës: veprimi mbulues.

Përdorimi: Aplikoni produktin në sqetulla të pastërta dhe të thata.

Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë