DEFENCE MASK INSTANT HYDRA - 75 mL - MASKE FYTYRE HIDRATUESE DHE DETOX - BIONIKE

1,570 LEKË Ex Tax: 1,570 LEKË

Kodi i Produktit: 8029041116022

Brands BIONIKE

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

DEFENCE MASK INSTANT HYDRA - 75 mL - MASKE FYTYRE HIDRATUESE DHE DETOX - BIONIKE

Lëkura bëhet më e hidraturar dhe më e disintoksikuar.

Është shumë e indikuar për lekurë të thatë dhe të dehidratuar.

Formati: TUBE 75 ML

E Testuar për prezencën e nikelit,

Pa konservues,

Pa gluten,

Pa parfum.

Përdorimi: 

1 - Apliko një shtese te hollë duke e shpërndarë në të gjithë fytyrën,

2 - Masazhojeni derisa të përthithet plotësisht dhe do të ndjeni direkt një freski dhe komfort,

3- Lëreni të veprojë për gjithë natën, Pa shplarje.

4 - Kur të zgjoheni do të gjeni një lëkurë pa toksina dhe me më shumë tonus. 

Formuluar me një përzierje ekskluzive të acidit hialuronik me pesha të ndryshme molekulare dhe ekstrakt malakiti, për një veprim të detoxifikues hidratues intensiv.


Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë