DEFENCE MASK INSTANT PURE -- BLACK MASK - MASKË PASTRUESE PËR LËKURË ME PROBLEME - 75 mL - BIONIKE

1,570 LEKË Ex Tax: 1,570 LEKË

Kodi i Produktit: 8029041116015

Brands BIONIKE

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

DEFENCE MASK INSTANT PURE -- BLACK MASK - MASKË PASTRUESE PËR LËKURË ME PROBLEME - 75 mL - BIONIKE

Lëkura bëhet më e pastër dhe më e lëmuar.

Është shumë e indikuar për lekurë mixe dhe me yndyrë.

Formati: TUB 75 mL

E Testuar për prezencën e nikelit,

Pa konservues,

Pa gluten,

Pa parfum.

Përdorimi: 

1 - Aplikojeni vetëm në zonën T (sipër vetullave -  hundë - mjekër), ose dhe në të gjithë fytyrën.

2- Lëreni të veprojë për 5-10 minuta,

4 - Shplajeni me ujë të bollshëm dhe të vakët .

Në këtë mënyrë mund të rigjeni një lëkurë perfekte të pastër dhe të lëmuar pas cdo aplikimi.

Maska me shplarje është formuluar me një përzierje ekskluzive të Argjilës dhe Karbonit te Bambusë , për një veprim të dyfishtë kundra yndyshmërisë së lekurës dhe shkëlqimit jo estetik që vjen nga yndryrshmëria e saj, Kjo maskë ndihmon edhe në moshapjen e poreve.

Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë