Dark Chocolate & Peppermint Lip Butter - Palmer's® - ZBUTËS BUZËSH ME SHIJE COKOLLATE & MENTE

550 LEKË Ex Tax: 550 LEKË

Kodi i Produktit: 010181042225

Brands

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

Ky produkt ka një sasi minimale prej 101
Shtoni në shportë

Dark Chocolate & Peppermint Lip Butter - Palmer's®

100% gjalpë kakao të pastër.

Hidraton shkëlqyeshëm.

Ndihmon të trajtoni buzët e thata dhe të plasaritura.

Mund të perdoret i vetëm ose edhe me buzëkuq.

Aromë e shijshme e çokollatës së errët dhe e mentes.

Jep idenë e buzëve me shkëlqim.Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë