GOLAVIVA BALSAMICO AL MIELE 250 g - MJALT BALSAM ME MENTE PËR FYTIN - DYNACREN

1,200 LEKË Ex Tax: 1,200 LEKË

Kodi i Produktit: 8006986100118

Brands

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

GOLAVIVA BALSAMICO AL MIELE 250 g - MJALT BALSAM ME MENTE PËR FYTIN - DYNACREN

Mjalt balsamik me efektivitet të jashtëzakonshëm, i dobishëm për dhimbjet e  fytit  dhe ftohje. I  pasuruar me vajra esencial të pastër nga eukalipti, nenexhiku, pisha, anice, trumza dhe bimë të tjera alpine.

Përdorimi: Një lugë çaji i  holluar në ujë, kamomil ose lëng tjetër edhe  përdoreni disa herë në ditë. Mund te perdoret edhe jo i holluar.

Paketimi: Kavanoz qelqi prej 250g.

Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë