GRIPOSOLS SHURUP 150 g - DR. PAKALUS

890 LEKË Ex Tax: 890 LEKË

Kodi i Produktit: 4750321001120

Brands

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

GRIPOSOLS SHURUP 150 g - DR.PAKALUS

Shurupi rekomandohet veçanërisht për të kuruar të ftohtin e zakonshëm dhe gripin.

Përdorimi: 2 herë në ditë  30 minuta para ngrënies: fëmijët nga mosha 4 deri në 6 vjeç në 1 lugë matëse (5 ml), 6-12 vjeç në 1 lugë matëse (7.5 ml), adoleshentët pas moshës 12 vjeçe dhe të rritur 2 lugë matëse (10 ml).

Është e këshillueshme që ta holloni shurupin në një çaj të ngrohtë ose në një lëng tjetër .

Paketimi: 150 g 

Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë