RETIN ACTIVE x 20 TABLETA - ESI

1,400 LEKË Ex Tax: 1,400 LEKË

Kodi i Produktit: 8008843007288

Brands ESI

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

RETIN ACTIVE x 20 TABLETA - ESI

Vitamina  për mirëqenien e syve dhe për shikimin.

Shtesa ushqimore me bazë  Vitamine A, C dhe E, sidhe me ekstrakt boronice dhe lutein.

Vitamina C dhe E kontribuojnë në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ.

Vitamina A kontribuon në ruajtjen e një shikimi normal.

Boronica promovon mirëqenien e syve.

Naturcaps quhet kapsula e cila përbëhet nga një fibër perimesh e marrë nga fermentimi i tapiokës, prandaj plotësisht natyrale dhe pa ngjyrues artificial, lehtësisht të tretshëme, të përshtatshme edhe për veganët dhe vegjetarianët.

Përdorimi: Rekomandohet marrja e 1 naturcapsi në ditë, me shumë ujë.

Përkujdesje: Mbajeni larg fëmijëve nën moshën 3 vjeç. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Shtesat ushqimore nuk kanë për qëllim të zëvendësojnë një dietë të larmishme dhe të balancuar dhe një mënyrë jetese të shëndetshme.

Paketimi: 20 naturcaps per kuti.

Përbërësit per dozë ditore

  • Mirtillo frutti e.s. tit. 25%60 mg
  • Luteina15 mg
  • Zeaxantina0,68 mg
  • Vitamina A1200 mcg
  • Vitamina E30 mg
  • Vitamina C180 mg
  • Nuk përmban

    Alkol, Aroma artificiale, Ngjyrues artificial, Konservues, Derivate të qumështit, gluten, lactose, OMGJ, Sheqer të shtuar.

Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë