ERBAVEN RETARD x 30 TABLETA - ESI

1,000 LEKË Ex Tax: 1,000 LEKË

Kodi i Produktit: 8008843128310

Brands ESI

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

ERBAVEN RETARD X 30 TABLETA - ESI

Suplement i pasur me : troxerutin (flavonoide që gjenden në shumë varietete të bimëve, të nxjerra nga lulet Sophora të Japonisë) dhe ekstraktet e titruara te gështenjës se kalit, hardhi e kuqe, Centella, RUSCO dhe Blueberry. Centella, Rusco, boronica. Ato favorizojnë mikroqarkullimin e gjakut dhe janë të dobishme në rast të rëndesës së gjymtyrëve të poshtme. Gështenja nxit mikroqarkullimin. Rusco është gjithashtu e dobishme për funksionimin e qarkullimit venoz dhe të pleksusit hemorroid. Formulimi lejon një zbërthim gradual përgjatë traktit gastrointestinal.

Përdorimi: Rekomandohet marrja e 1 tablete Retard ovale në ditë për t'u gëlltitur me shumë ujë.

Kujdes: Mbajeni larg fëmijëve. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Shtesat nuk kanë për qëllim të zëvendësojnë një dietë të larmishme, të balancuar dhe një mënyrë jetese të shëndetshme. Mos e merrni gjatë shtatzënisë.

Paketimi: 30 tableta ovale.

Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë
Captcha