KREM HIDRATANT BEBE 200 mL - KLORANE

1,400 LEKË Ex Tax: 1,400 LEKË

Kodi i Produktit: 3282770055030

Brands KLORANE

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

KREM HIDRATANT BEBE 200 mL - KLORANE

Klorane Baby  hidraton dhe ushqen në thellësi lëkurën e ndjeshme të foshnjave,gjithashtu forcon filmin mbrojtës të lëkurës. Krem emolient që respekton ndjeshmërinë e lëkurës së brishtë të foshnjës. Kremi absorbohet me shpejtësi nga lëkura. Formulim pa alkool, pa parabene, hipoalergjik, I testuar nën kontrollin e pediatrisë.

Falë këtij kremi lëkura është e butë, e hidratuar dhe e mbrojtur.

Përmbajtja: Calendula për të zbutur lëkurën, Vitamina E dhe F, Safflower Oil.

Përdorimi: Aplikoni kremin  mbi lëkurë, duke i kushtuar vëmendje edhe pjesëve të tjera të trupit, të cilat janë të ekspozuara ndaj të ftohtit, erës, lagështirës apo ngrohjes.

Paketimi: 200 mL.

Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë
Captcha