JONICAP ANAGEN SHAMPOO 200 mL - BIONIKE

1,140 LEKË Ex Tax: 1,140 LEKË

Kodi i Produktit: 8029041063104

Brands BIONIKE

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

JONICAP ANAGEN SHAMPOO 200 mL - BIONIKE

Ideale për trajtimin e acarimit të skalpit, të zbokthit dhe seborrheas. Eshtë testuar per prezencen e nikelit, nuk përmban konservant, gluten dhe aromatizues. I rekomanduar për zbokthin dhe acarimin e skalpit. Esenciale për përgatitjen e kokës për trajtimin e humbjes së flokëve duke e mbajtur atë të ushqyer dhe të shëndetshme.

Paketimi: Shishe 200 mL

Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë
Captcha