BIOCLIN ADVANCE ANTI-LOSS SHAMPOO 200 mL - SHAMPO KUNDRA RENIES SE FLOKUT - ISTITUTO GANASSINI

1,560 LEKË Ex Tax: 1,560 LEKË

Kodi i Produktit: 8050444850039

Brands ISTITUTO GANASSINI SPA

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

BIOCLIN ADVANCE  ANTI-LOSS SHAMPOO 200 mL - SHAMPO KUNDRA RENIES SE FLOKUT - ISTITUTO GANASSINI

Flokët ushqehen, pasurohen, duken më të forta dhe më të fuqishme nga rrënjët në maja. Ndihmon për të riaktivizuar mikroqarkullimin lokal dhe për të stimuluar rigjenerimin e qelizave, duke penguar plakjen e parakohshme të rrënjëve të flokëve.

Kryen një veprim të fortë antioksidues dhe qetësues, që maksimizon efektin e saj kundër humbjes së flokëve.

Veprimi ushqyes dhe rigjenerues, forcon, i jep shkëlqim dhe elasticitet  flokëve .

Pastron tërësisht lëkurën duke e mbrojtur atë.

Përdorimi: Aplikoni një sasi të përshtatshme produkti në të gjithë lëkurën dhe flokët e lagur, duke e fërkuar me pak ujë. Masazhojeni butësisht.

Lëreni të pushojë për disa minuta, pastaj shplajeni.

Rekomandohet të përdorni produktin 2/3 herë në javë.

Përdorimi mund të jetë gjithashtu çdo ditë.

Forma: Shishe 200mL

Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë
Captcha