FRISOGROW 3 400 g - QUMËSHT FORMULË 1-3 VJEC - NOY NOY

1,100 LEKË Ex Tax: 1,100 LEKË

Kodi i Produktit: 8716200707039

Brands NOY NOY

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

FRISOGROW 3 400 g - QUMËSHT FORMULË 1-3 VJEC - NOY NOY

Qumësht në formë pluhuri për fëmijë të vegjël, Frisogrow 3 nga 1-3 vjeç.

Formula Frisogrow 3 përmban:
  • Prebiotikë - GOS.
  • Probiotikë - Laktobacile dhe Bifidobaktere.
  • LCPUFAs - DHA dhe AA
  • Nukleotide
  • Vitaminë D, kalcium dhe zink.

Frisogrow është formuluar për të mbështetur sistemin imunitar dhe për të ruajtur njësistem të shëndetshëm gastrointestinal.

Përdorimi sipas tabelës së dozimit të rekomanduar që gjëndet në konfeksion.

Shënim i rëndësishëm: Qumështi i gjirit është më i miri për foshnjen tuaj, ai është i pazëvendësueshëm për nga vlerat që ka.

Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë
Captcha