FRISOLAC COMFORT 1 400 g - QUMËSHT FORMULË 0-6 MUAJSH - NOY NOY

1,350 LEKË Ex Tax: 1,350 LEKË

Kodi i Produktit: 8716200708470

Brands NOY NOY

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

FRISOLAC COMFORT 1 400 g - QUMËSHT FORMULË 0-6 MUAJSH - NOY NOY

Qumësht i vecantë për foshnje, Frisolac Comfort 1 (nga 0 deri 6 muajsh)

Frisolac Comfort 1 përmban Carob bean Gum për të lehtësuar

  • Regurgitimin duke ulur indeksin e refluksit, numrin e reflukseve dhe ngarkesëËn acidike
  • Konstipacion dhe kolikat

Formulimi Frisolac comfort 1 përmban:

  • Prebiotikë - GOS
  • LCPUFAs - DHA - AA
  • Nukleotide

Frisolac Comfort 1 është formuluar për të mbeshtetur sistemin imunitar dhe për të ruajtur një sistem të shëndetshëm gastrointestinal.

Përdorimi sipas tabelës së dozimit të rekomanduar që gjëndet në konfeksion.

Shënim i rëndësishëm: Qumështi i gjirit është më i miri për foshnjen tuaj, ai është i pazëvendësueshëm për nga vlerat që ka.


Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë
Captcha