FRISOLAC AR 400 g - FRISOLAC AR QUMËSHT ANTIREFLUKS 0-12 MUAJSH - NOY NOY

1,500 LEKË Ex Tax: 1,500 LEKË

Kodi i Produktit: 8716200714624

Brands NOY NOY

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

FRISOLAC AR 400 g - FRISOLAC AR QUMËSHT ANTIREFLUKS 0-12 MUAJSH - NOY NOY

Frisolac AR është njëË qumësht pluhur i specializuar , i përshtatshëm për foshnja me refluks gastrointestinal. Formula e përparuar e Frisolac AR është një arritje e kërkimeve dhe provave të qendrës kërkimore të FrieslandCampina. Ajo është prodhuar në përputhje me specifikimet strikte të ESPGHAN (Shoqata Evropiane e Gastro Entrerologjisë dhe Hepatologjisë Pediatrike) dhe te direktivave Evropiane për qumeshtin e foshnjës dhe qumështin për ushqyerje speciale.

Frisolac AR përmban Nukleotide dhe Carob Bean Gum. Gjithashtu Frislac AR përmban të gjitha vitaminat thelbësore, mineralet, dhe acidet yndyrore që nevojiten për zhvillimin e shëndetshem si dhe përmbush nevojat ushqyese specifike të tyre.

Përdorimi sipas tabelës së dozimit të rekomanduar që gjëndet në konfeksion.

Shënim i rëndësishëm: Qumështi i gjirit është më i miri për foshnjen tuaj, ai është i pazëvendësueshëm për nga vlerat që ka.

Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë
Captcha