FRISOLAC AC 400 g - QUMËSHT FRISOLAC KUNDRA ALERGJISË NDAJ PROTEINAVE TE QUMESHTIT - NOY NOY

1,700 LEKË Ex Tax: 1,700 LEKË

Kodi i Produktit: 8716200711197

Brands NOY NOY

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

FRISOLAC AC 400 g - QUMËSHT FRISOLAC KUNDRA ALERGJISË NDAJ PROTEINAVE TE QUMESHTIT 

PROTEINA KRYESORE E QUMËSHTIT (KAZEINA) MAKSMIMALISHT E HIDROLIZUAR

PA LAKTOZË- NOY NOY

  • Qumësht i vecantë i hidrolizuar për foshnja, Frisolac AC (nga 0-12 muajsh)
  • Frisolac AC përmban një hidrolizat maksmial të proteinës Kazeinë dhe nuk përmban Laktozë për:

          Të trajtuar simptomat e rënda të CMA (Alergji nga qumështi i lopës) si: 

  • * REFLUKSI
  • * KOLIKAT
  • * DERMATITI ATOPIK
  • * FECE ME GJURME GJAKU

Formulimi  Frisolac AC përmban : Nukleotide.

Frisolac AC është formuluar për të mbështetur sistemin imunitar dhe një rritje të shëndetshme, si dhe për të ruajtur një sistem të shëndetshëm gastrointestinal.

Përdorimi sipas tabelës së dozimit të rekomanduar që gjëndet në konfeksion.

Shënim i rëndësishëm: Qumështi i gjirit është më i miri për foshnjen tuaj, ai është i pazëvendësueshëm për nga vlerat që ka.

Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë
Captcha