FRISOLAC 1 800 g - QUMËSHT FORMULË 0-6 MUAJSH - NOY NOY

2,100 LEKË Ex Tax: 2,100 LEKË

Kodi i Produktit: 8716200706896

Brands NOY NOY

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

FRISOLAC 1 800 g - QUMËSHT FORMULË 0-6 MUAJSH - NOY NOY

Qumësht për foshnje 0-6 muajsh, në formulë Frisolac 1.

Formula Frisolac 1 përmban:

  • Preniotikë - GOS
  • LCPUFAs - DHA - AA
  • Nukleotide
  • Frisolac 1 është formuluar për të ndihmuar një tretje më të mirë dhe për të ruajtur një sistem të shëndetshëËëm gastrointestinal.
Përdorimi sipas tabelës së dozimit të rekomanduar që gjëndet në konfeksion.

Shënim i rëndësishëm: Qumështi i gjirit është më i miri për foshnjen tuaj, ai është i pazëvendësueshëm për nga vlerat që ka.

Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë
Captcha