CREMA IDRATANTE LENITIVA 100 mL - TRUDI BABY CARE

420 LEKË Ex Tax: 420 LEKË

Kodi i Produktit: 8007300004280

Brands TRUDI - BABY CARE

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

CREMA IDRATANTE LENITIVA 100 mL - TRUDI BABY CARE

KREM HIDRATUE QETËSUES 100 mL - TRUDI BABY CARE

Delikate, e çmuar, e pasur në lëndë ushqyesve dhe komponentë proteinik. lëndët të para me origjinë nga kosheret e bletëve të tilla si mjaltë, poleni, nektari, dylli dhe Propolisi janë distilat të vërtetë natyrore që kanë frymëzuar të gjithë produktet e linjës së re Trudi Baby Care. Falë delikatesës dhe ëmbëlsisë të lëndëve të para të përdorura, këto produkte janë veçanërisht të përshtatshme për kujdesin dhe higjienën e përditshme të fëmijëve, të veçantë kohës së ndërrimit pas banjës. Me cilësitë e këtyre produkteve dhe në sajë të karakteristikave që sjell marka Trudi, momenti i higjienës mund të bëhet një moment real i lojës, i ndarë me nënën dhe babanë.

Kremi hidratues dhe qetësues  Trudi Baby Care është i domosdoshme gjatë daljeve në ajër të hapur, kur agjentët e jashtme, të tilla si era, dielli dhe ajrit të ftohtë, ka gjasa të skuqin fytyrën dhe duart e fëmijëve. Me densitet të konsiderueshëm, ajo është e pasur me substanca qetësuese. Prania, në formulën e saj të propolisit, me veti  zbutës dhe dermopastuese, e bën atë të përsosur për çdo rast ku lëkura e foshnjës është skuqur ose plasaritur.

Konfeksioni: tub 100 mL


Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë
Captcha