PASTA PROTETTIVA 100 mL - TRUDI BABY CARE

420 LEKË Ex Tax: 420 LEKË

Kodi i Produktit: 8007300004273

Brands TRUDI - BABY CARE

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

PASTA PROTETTIVA 100 mL - TRUDI BABY CARE

Veçanërisht e përshtatshme gjatë ndërrimit të pelenave, Trudi Baby Care Paste Mbrojtëse është ideale për parandalimin e plasaritjeve, acarimit dhe skuqjes dhe skuqjes në zonat inguinale të teporsalindurve, ku fërkimi i vazhdueshëm i pelenës i shtohet stanjacionit të pashmangshëm të lëngjeve agresive.

Formula e tij përmban oksid zinku prej 10%, i cili krijon një barrierë mbrojtëse efektive ekzktësisht ne kohën kur barriera normale hidrolipidike nuk është e mjaftueshme dhe dylli bletës mund të mbrojë lëkurën e skuqur dhe të lehtësojë kruajtjen dhe djegien.

Përfundimisht, yndyrshmëria e ulët e lejon epidermën të marrë frymë lehtë.

Konfeksioni: Tub 100ml.

Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë
Captcha