BLACK DRAGON FORMULUAR PËR BURRA - STIMULANT SEKSUAL BIMOR

8,200 LEKË Ex Tax: 8,200 LEKË

Kodi i Produktit: 8689658654788

Brands

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

BLACK DRAGON FORMULUAR PËR BURRA - STIMULANT SEKSUAL BIMOR

MULTIVITAMINA, MICROMINERALE DHE FORMULË BIMORE E STUDIUAR PËR SHËNDETIN SEKSUAL TË MASHKULLIT

Perberesit:

Ferula elaeohytris, Ginseng extract, Tribulus terrestris, Cinnamomum sp, Coriandum sativum, Zingiber officinale, Panax ginseng, Linum usitatissimum, Calcium, Vitamin C, Vitamin B1, Selenium, Manganese, Biotin, Folik Acid, Coenzyme Q10.

ËSHTË E INDIKUAR NË RASTET E :

1- Çrregullimit të ereksionit,

2- Problemet e performances seksuale

2- Ejaculationit të hershëm,

3- Dobësimit të epshit apo dëshirës,

4- Uljes së spermatogenezës,

PËRDORIMI:

1 KAPSULË 1 ORË PARA AKTIT SEKSUAL OSE 30 MINUTA PARA USHQIMIT.

LESHOHET PA RECETËN E MJEKUT - NUK ESHTE ILAÇ.

Përkujdesje:

- Mos e përdorni BLACK DRAGON n.q.s keni probleme kardiake, anemi, tension arterial të pakontrollueshëm edhe pse përdorni barna, në keto raste këshillohuni me mjekun apo farmacistin tuaj.

PS: Garantohet konfidencialiteti i përmbajtjes së pakos gjatë transportit dhe në dorëzim.

Transportuesi nuk është në dijeni të përmbajtjes së pakos.
Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë