BIOCOLLAGENIX® X120 TABLETA - ESI

2,430 LEKË Ex Tax: 2,430 LEKË

Kodi i Produktit: 8008843131778

Brands ESI

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

BIOCOLLAGENIX® X120 TABLETA - ESI

Suplementi ushqimor i bazuar në kolagjenin e detit të hidrolizuar dhe shumë të pastër të Tipit I dhe III me dozë të lartë (1000 mg për tabletë). Kolagjeni është proteina kryesore në indin lidhës të trupit tonë. Ka shumë lloje të kolagjenit në trupin e njeriut: 75% e lëkurës përbëhet nga kolagjenit I dhe III, të cilat garantojnë tonin, elasticitetin dhe rezistencën e lëkurës. Lloji III I Kolagjenit është lloji i dytë i kolagjenit më të bollshëm në trupin e njeriut, por është i pari që ulet me moshën: integrimi i tij është pra shumë i rëndësishëm për të ndihmuar në rivendosjen e elasticitetit të lëkurës.

 

Si të përdorni:

Rekomandohet të merrni 2-4 tableta gjatë gjithë ditës, me shumë ujë.

Paralajmërimet: Të Mbahen larg fëmijëve nën moshën tre vjeçare. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Shtesat nuk kanë për qëllim të zëvendësojnë një dietë të larmishme dhe të ekuilibruar dhe një mënyrë jetese të shëndetshme.

 

Paketimi: 120 shishe tabletash

Forma : tableta

 


Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë
Captcha