GERMINAL® ACCIÓN PROFUNDA X 30 AMPULA - ACID HIALURONIK

6,400 LEKË Ex Tax: 6,400 LEKË

Kodi i Produktit: 8430445312550

Brands GERMINAL®

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

GERMINAL® ACCIÓN PROFUNDA X 30 AMPULA - ACID HIALURONIK

Me ampulat Germinal (acid hialuronik), do të vëreni sesi rrudhat tuaja do të veniten gradualisht dhe ndërkohe ju do të keni një lëkurë më të hidratuar dhe me të re.

Përdorimi: Aplikoni një ampulë (monodozë) acid hialuronik në mëngjes në lëkuren tuaj dhe kujdesuni për të duke e mbajtur të hidratuar dhe me shkëlqim gjatë gjithë ditës!

Mos harroni të pini sa më shumë ujë dhe të konsumoni sa më shumë fruta.

Kontribuoni sot për lëkurën tuaj dhe ajo do t'ju falenderojë nesër ...........Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë