VOLUME LIP BOOSTER - VOLUMIZUES PËR BUZËT - PHARMATHEISS

1,000 LEKË Ex Tax: 1,000 LEKË

Kodi i Produktit: LIP BOOSTER

Brands

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

VOLUME LIP BOOSTER - VOLUMIZUES PËR BUZËT - PHARMATHEISS 

Me kalimin e kohës në buzë shfaqen rrudha të vogla. Hyaluron Volume Lip Booster ju jep buzevë një pamje më të plotë dhe joshëse. Kombinimi i acidit hialuronik dhe lipideve të kombinuara për kujdesin e lëkurës siguron buzë të buta, vëllim të shumëfishtë dhe kujdes afatgjatë.

Buzët kanë një shkëlqim të lehtë dhe ton delikat.

Përdorimi: Aplikoni të paktën 2 herë në ditë me ndihmën e sfungjerit të vogël. Volume lip booster siguron më shumë vëllim dhe shkëlqim.

Eshtë i disponueshëm në 2 ngjyra: Rosé dhe Marsala.Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë