MASKA PAMBUKU HIPOALERGJIKE

150 LEKË Ex Tax: 150 LEKË

Kodi i Produktit: MASKA PAMBUKU

Brands

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

MASKA PAMBUKU HIPOALERGJIKE

MASKA TE BARDHA PAMBUKU,

HIPOALERGJIKE, SHUMPËRDORIMSHE.

LAHEN ME 90 GRADE DHE HEKUROSEN.


Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë
Captcha