SOLGAR - VITAMIN C 500 mg TË PËRTYPSHME - CRAN-RASPBERRY FLAVOUR

2,100 LEKË Ex Tax: 2,100 LEKË

Kodi i Produktit: 033984004085

Brands SOLGAR

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

SOLGAR - VITAMIN C 500 mg TË PËRTYPSHME - CRAN-RASPBERRY FLAVOUR

VITAMINA QË PËRTYPEN ME AROMË BORONICË E KUQE DHE MJEDËR. 

KONTRIBUON NË FUNKSIONIMIN NORMAL TË SISTEMIT IMUNITAR, KRIJIMIN E KOLAGJENIT PER MIREMBAJTJEN E LËKURËS, ZVOGËLON LODHJEN E TRUPIT, DHE MBRON QELIZAT NGA STRESI OKSIDATIV.

PËRDORIMI: 1 - 3 TABLETË PËRTYPËSE NË DITË.Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë
Captcha