PERMEN X 30 TAB - WALMARK

1,400 LEKË Ex Tax: 1,400 LEKË

Kodi i Produktit: 8595165267310

Brands WALMARK

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

PERMEN X 30 TAB - WALMARK

Permen kapsulë është një produkt shumë efektiv për një jetë seksuale cilësore *ndihmon ereksionet.*

Produkt 100 % bimor.

Ka një efekt pozitiv në dëshirën, qëndrueshmërinë dhe performancën seksuale.

Shume e mirë edhe për riprodhim, mbështet aktivitetin seksual.

Përdorimi: 2 tableta në ditë pas ushiqimit.

Rekomandohet edhe përdorimi afatgjatë.

PS: Garantohet konfidencialiteti i përmbajtjes së pakos gjatë transportit dhe në dorëzim.

Transortuesi nuk e din përmbajtjen e pakos.


Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë
Captcha