PANER X 30 TAB - PHARMACY

770 LEKË Ex Tax: 770 LEKË

Kodi i Produktit: 5907650226703

Brands PHARMACY

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

PANER X 30 TAB - PHARMACY

YOUR NEXT LEVEL 

PANER kapsulë është një produkt shumë efektiv për një jetë seksuale cilësore *ndihmon ereksionet.*

Produkt 100 % bimor.

Ka një efekt pozitiv në dëshirën, qëndrueshmërinë dhe performancën seksuale.

Shume e mirë edhe për riprodhim, mbështet aktivitetin seksual.

Përdorimi: 1-2 tableta në ditë.

Rekomandohet edhe përdorimi afatgjatë.

PS: Garantohet konfidencialiteti i përmbajtjes së pakos gjatë transportit dhe në dorëzim.

Transortuesi nuk e din përmbajtjen e pakos.


Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë
Captcha