BABY SHAMPOO 300 mL - FREZYDERM

1,600 LEKË Ex Tax: 1,600 LEKË

Kodi i Produktit: 5202888221248

Brands FREZYDERM

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

BABY SHAMPOO 300 mL - FREZYDERM

Shampo delikate për kujdesin e përditshëm te foshnjes. Formula e vecantë me agjentë të butë zbutës, Kamomil dhe Proteina gruri formon shumë shkumë. Ajo shpëlahet lehtësisht duke i lënë dhe të pangatërruar.

Nuk i irriton sytë.

Përdoret për foshnje, fëmijë dhe të rritur. 

Produkt i krijuar vecanerisht për të mbrojtur mukozën e ndjeshme të syve & për të shmangur lotët.


Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë
Captcha