BRAIN ACTIVE x 30 TABLETA + 30 KAPSULA XHELATINOZE - DENK NUTRITION

3,350 LEKË Ex Tax: 3,350 LEKË

Kodi i Produktit: 4031571064326

Brands DENK NUTRITION

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

BRAIN ACTIVE x 30 TABLETA + 30 KAPSULA XHELATINOZE - DENK NUTRITION

Brain Active
Rrit perqendrimin dhe memorjen
Parandalon lodhjen mendore gjate studimit.
Parandalon shfaqien e Alzhaimerit dhe permireson kujtesen ne moshat e treta.
Rrit Memorjen,
Rrit Perqendrim,
Parandalon te demtimeve te trurit si pasoje e stilit jo te mire te jeteses,
Parandalon te Alzheimer
Te gjitha benefitet fale ekstraktit te purifikuar te Gingo Bilobas,
balsamit te limonit.
Omega 3 te cilesise te larte dhe nje sere vitaminash esenciale per funksionimin normal te neuroneve .
Pa laktoze, gluten dhe sheqer .
Prodhuar ne Gjermani.

Perdorimi:

Te merret nje tablet dhe nje kapsule xhelatinoze ne dite gjate ushqimit e shoqeruar me shume uje.

Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë