ZANZARELLA AMBIENTE - APARAT ELEKTRIK KUNDËR MUSHKONJAVE

1,000 LEKË Ex Tax: 1,000 LEKË

Kodi i Produktit: 8017331063637

Brands

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

ZANZARELLA AMBIENTE - APARAT ELEKTRIK KUNDËR MUSHKONJAVE

Konfeksioni përmban:

1- Shpërndës elektrik të përshtatshëm me të gjitha rezervat e lëngëshme aktualisht në treg.

2- Rimbushje e lëngshme me përbërës 100% bimorë.

3- Kabëll USB përshtatës për ndezjen e aparatit i përdorshëm me të gjitha llojet e karikuesve të telefonit ose të kompiuterit.

    E profumuar me vaj Mente, Eukalipt dhe Geranium.


EFIKAS KUNDËR MUSHKONJAVE TË ZAKONSHME POR EDHE MUSHKONJAVE TIGËR.

KOHEZGJTJA 480 ORË OSE 60 NETË.


Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë