ACNESTIL MOUSSE DETERGENTE VISO 150 mL- RILASTIL

2,080 LEKË Ex Tax: 2,080 LEKË

Kodi i Produktit: 8050444852637

Brands RILASTIL

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

ACNESTIL MOUSSE DETERGENTE VISO 150 mL - RILASTIL

Indikimet:

Pastrues me përmbajtje të reduktuar të tensioaktivëve, i pasuruar me përbërës aktivë specifikë dhe acid Hyaluronik, i ndikuar për higjienën e përditshme të lëkurës së fytyrës mixe, apo të yndyrshme. Falë sistemit të butë dhe delikat detergjent, mungesës së parabenave, ngjyruesve dhe derivateve të grurit, është gjithashtu i përshtatshëm për lëkurën më të ndjeshme dhe për përdorim në lezionet inflamatore të akneve.

Cilësor, i butë dhe i lehtë shkuma i jep komoditet optimal produktit edhe në lëkurën më të irrituar.

RESULTATI

Ajo garanton një pastrim delikat të lëkurës pa varfërimin e mantelit sipërfaqësor hidro-lipidik, duke ruajtur hidratimin e saj natyral.

KARAKTERISTIKAT:

Pastron butësisht lëkurën e ndjeshme dhe të ndezur (sistem i butë detergjent)

Pastron poret në thellësi (Kalium Azeloyl Diglycinate, Zink dhe Copper PCA)

Parandalon përhapjen e baktereve përgjegjëse për aknet (Oligopeptide 10, Chlorhexidine digluconate)

Hidraton lëkurën (acidin hialuronik, panthenol, ksilitol)

PËRDORIMI:

Shtyp dozatorin 2/3 herë, apliokohet shkuma në fytyrën lagur, masazhoje lehtë pastaj shplaje.

PARALAJMËRIME

Përdorimi i jashtëm.

Shmangni kontaktin me sytë, sytë dhe mukozën. Në rastin e larë me ujë të nxehtë.

Mbajeni larg ngrohjes me kapak të mbyllur.

Perberesit:

Aqua (Water), Propylene Glycol, Disodium Cocoamphodiacetate, C12-13 Pareth-9, Sodium Cocoyl Isethionate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Sodium Lauroamphoacetate, Citric Acid, Tocopheryl Acetate, Niacinamide, Panthenol, Xylitol, Potassium Azeloyl Diglycinate, Zinc PCA, Dipotassium Glycyrrhizate, Sodium Salicylate, Copper PCA, Sodium Hyaluronate, Oligopeptide-10, Propanediol, Sodium Chloride, Chlorhexidine Digluconate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Benzoate.

Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë
Captcha