CREMA IDRATANTE PELLI GIOVANI 50 mL - PER TE GJITHA TIPET E LEKURES - CERA DI CUPRA

850 LEKË Ex Tax: 850 LEKË

Kodi i Produktit: 8002140060113

Brands

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

CREMA IDRATANTE PELLI GIOVANI 50 mL - PER TE GJITHA TIPET E LEKURES - CERA DI CUPRA

Një krem që  përmban acidin hialuronik për të rritur vetitë natyrale hidratuese të lëkurës dhe gjithashtu përmban vitaminat A, E, C, H. Një koncentrat i vërtetë i energjisë që, ditë pas dite, forcon mbrojtjen e lëkurës, për të vitalizuar lëkurën dhe për të përforcuar mbrojtjen e saj.

Kremi hidratues Cupra® Cera është ideal për të gjitha llojet e lëkurës.

Përdorimi i vazhdueshëm i tij e mban lëkurën të butë dhe të hidratuar mirë.

Forma: 50 mLShkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë
Captcha