HAND CREAM CONCENTRATED 50 mL - KREM DUARSH - NEUTROGENA

470 LEKË Ex Tax: 470 LEKË

Kodi i Produktit: 8002110383709

Brands NEUTROGENA

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

HAND CREAM CONCENTRATED 50 mL - KREM DUARSH - NEUTROGENA

Krem  për duart , për ta  mbajtur lëkurën të butë dhe të shëndetshme . Lehtësim i menjëhershëm dhe i qëndrueshëm  për duart të thata. Edhe në kushtet më të vështira,i  bënë duart dukshëm më të buta dhe më të hidratuara.Mbrojtje e duarve të dëmtuara, nga ndryshimet  klimatike.

Përmbajtja: Aqua, Glycerin, Cetearyl Alkooli, Acid Stearic, Acid Palmitic, Sulfat Natriumi Cetearyl, Dilauryl, Thiodipropionate, Sulfat Natriumi, Methylparaben, Propylparaben, Parfum

Paketimi: 50 mL

Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë